مشاوره

مشاوره (1)

مشاوره سه شنبه, 10 فروردين 1395 ساعت 12:06

نوشته شده توسط

مشاوره
خدمات مشاوره من با همراهی یک تیم از همکارانی است که هر یک سالها سابقه کار اجرایی در کسب و کار و یا به طور خاص در زمینه مدیریت بازاریابی دارند. این تیم به نام تمهید (توسعه مدیریت هوشمند) فعالیت میکند. در ادامه توضیحات تفصیلی ارائه شده است.
اصلی ترین زمینه فعالیت گروه تمهید، پیاده سازی سامانه هوش تجاری در شرکتها می باشد. هوش تجاری در کنترل هوشمند ابعاد مختلف کسب و کار، ابزاری بسیار مهم و موثر به شمار می آید. 

از خدمات دیگر گروه تمهید، مشاوره در زمینه مدیریت بازاریابی به شرکتهای فعال در زمینه های مختلف کسب و کار (تولیدی، خدماتی، فرهنگی و هنری) میباشد. زمینه های اصلی مشاوره ما عبارتند از:

برنامه ریزی و تدوین استراتژیهای کلان بازاریابی
استقرار سیستم های جامع کنترل عملیات بازاریابی و فروش
طراحی فرآیند و رویه اجرایی برای فرآیندهای خاص بازاریابی (توسعه محصول جدید، کمپین های تبلیغاتی و ترویجی، و....)

اصول و ارزشهای کاری:

به رعایت اخلاق حرفه ای و احترام به حقوق دیگران معتقدیم و حاضر نیستیم در پروژه هایی که شئون اخلاقی، قانونی یا شرعی نقض میشود همکاری کنیم. در ضمن سازمانهای فرهنگی و نیز شرکتهای تولیدی در اولویت کاری ما قرار دارند. در واقع در تلاشیم تا فعالیت خرد ما، در سطح کلان جامعه تاثیر مثبت بگذارد.

به تخصص گرایی معتقدیم، بنابراین سعی کرده ایم تا در زمینه هوش تجاری و نیز اجرای سیستمهای جامع برنامه ریزی و کنترل بازاریابی در ایران، جزو بهترینها باشیم. لذا در انتخاب تیمهای مشاوره از صاحبنظران با تجربه فعالیت در بدنه بازاریابی سازمانهای مختلف استفاده میکنیم.

اعتقاد داریم برای اینکه بتوانیم پیشنهادهای عملی به سازمانها ارائه کنیم، لازم است دست کم برای مدتی، از نزدیک از روند امور در سازمان مطلع شویم و تا زمانی که مشاور به لحاظ ذهنی درگیری کاملی با مسایل سازمان نداشته باشد، نمیتواند کمک اثربخشی به سازمان کند. بر این اساس تیم مشاور در سازمان مستقر میگردد تا با مدیران مجموعه تا زمان اتمام پروژه همکاری و تعامل مستمر داشته باشد.

شرایط همکاری:
با توجه به اینکه مشاوره در زمینه های بیان شده، معمولاً برنامه های کلان سازمانها را تحت تاثیر قرار میدهد، بدون حمایت و همراهی مدیر ارشد مجموعه، خدمات مشاوره اثربخش نخواهد بود. بنابراین اعتماد مدیر ارشد به تیم مشاور و نیز صرف وقت کافی و اعمال حمایت سازمانی، اولین شرط همکاری میباشد.

مشاوره ما تنها در زمینه های اعلام شده است. در سایر زمینه ها افراد متخصصی را به شما معرفی میکنیم.

سبک کاری:
ابتدا کارفرما صورت مساله را برای تیم مشاوره شرح میدهد.
تیم مشاور پس از بررسی اولیه، دیدگاه کلی خود را در خصوص نحوه همکاری و محورهای اصلی برنامه های پیشنهادی به کارفرما اعلام مینماید.
در صورت توافق دو جانبه و عقد قرارداد، تیم مشاور، برنامه تفصیلی کار را در قالب یک proposal به کارفرما پیشنهاد میدهد.
در صورت نیاز پس از اعلام نظر کارفرما، اصلاحات لازم در proposal تا رسیدن به توافق و عقد قرارداد نهایی اعمال میگردد.
تیم مشاور در بازهای فشرده، وضعیت موجود را مورد شناسایی قرار میدهد. این مرحله از اهمیت بسزایی برخوردار است. زیرا بدون آگاهی از واقعیتهای حاکم بر سازمان، هر گونه پیشنهادی ممکن است غیر عملی و ناپخته باشد.
پیشنهادهای تیم مشاور در فرآیندی تعاملی با کارکنان و به ویژه مدیران ارشد سازمان شکل میگیرد و نهایتا در قالب یک گزارش عملیاتی جامع و نظام مند به صورت کتبی و شفاهی به کارفرما ارائه میگردد.
تیم مشاور خود را موظف میداند تا آموزشهای لازم را به مدیران مجموعه برای اجرای برنامه های پیشنهادی خود بدهد.
تا یک بازه زمانی تعریف شده (مثلا 1 سال) در جلسات دوره ای، بر روند اجرای برنامه ها نظارت میگردد و نیز اصلاحات لازم در برنامه ها انجام میگیرد.
چهت ارتباط می توانید با شماره ۰۹۱۹۸۶۰۷۴۵۱ (آقای وکیلی) تماس بگیرید.