یکی از کتابایی که این ماه خوندم این بود. یک کتاب به شدت مفید با موضوع تخصص یعنی چی؟ یعنی توی حرفه ای که انتخاب می کنم مهارت کافی پیدا کنم و موفق بشم.یکی از نقاط قوت کتاب داشتن تمرین های زیاد بود. یعنی اگه با یه دفتر و خودکار بشنید پای خوندن این کتاب در آخر تغییراتتون کاملا محسوسه!  نقطه اوج هم فصل پنجم بود که با شکل و توضیحات خیلی واضح بهمون میگه تخصص داشتن دقیقا یعنی چی؟ چی باید داشته باشیم؟ و در راه رسیدن به تخصص باید چه گامهایی برداریم. (زهرا نجاری)

من عاشق کتاب خواندن هستم شروع به مطالعه کردم و جالبه خدمتتون عرض کنم چهارماه طول کشید تا تمام شود. به جرئت میتونم بگم زنگی شغلیم متحول شد. الان که دارم این جملات را می نویسم هیجان زدم و اشک در چشمانم حلقه زده و مرور یک سال گذشته باعث میشه به خودم ببالم که بعد از این همه سال بالاخره راهشو پیدا کردم. بعد از این همه سال سردرگمی و این شاخه به اون شاخه پریدن فهمیدم کجای کار می لنگه و روی ضعفم کار کردم تلاش کردم در جهت بهبود بالاخره روی مسیر درست حرکت ممتد دارم. خاص باش نور زندگی شغلی من بود و تاریکی های حرفه ای را به روشنی تبدیل کرد. بسیار سپاسگزار و ممنون دارتونم و از خداوند متعال آرزوی صحت و شادکامی برایتان دارم.

کتابی فراتر از کتاب. در واقع هم دانش و هم مشاوره و هم کارگاه عملی هست برای خود شناسی و پیدا کردن مسیر و جهت زندگی. این کتاب برای نوجوانان، میان سالان، و حتی افراد مسن هم مفید است. چرا که چه به موقع و کمی دیرتر فرد به علائق، استعدادهای درونی و واقعی خودش پی میبره و بنظرم باعث زندگی و مرگ بدون حسرت میشه. کتابی که باهاش کلی گلوکز میسوزونی چراغ های توی ذهن روشن میشه که حتی از وجودشون بی خبر بودی.

سلام استاد. کتاب خاص باش عالی بود. هرجا میرم با خودم میبرم. همیشه همراهمه. خیلی کاربردی بود. از این حیث که با تمرینات عملی و پاسخ به سوالات خیلی راحت متوجه اصل مطلب میشی.(آقای به پور)

توصیه می کنم در این ایام خاص باش از دوست و همکار ارجمندم جناب آقای دکتر وکیلی رو مطالعه کنید.(دکتر میثم نصیری)

سلام شبتون بخیر. کتاب خاص باش واقعا خاص بود. حجم کم، مطالب بدون تکرار، واقعی و جالب که بیان راحت و آموزنده و قلم نویسنده بس گیرا…عالی… توصیه خواندنش رو به همه عزیزان دارم.

برای این کتاب وقت بذارید پشیمون نمیشید. ممنون از استاد دانشمندم(مهدیس گالشی)

سلام استاد عزیز و دوست داشتنی

خواستم ازتون بایت کتاب خاص باش تشکر کنم. واقعا یه راهنمای عالی و عملی هست. از زمان انتشار تا الان نزدیک به 20 تا کتاب خاص باش رو هدیه دادم به افرادی که میخوان تغییری درست و آگاهانه ایجاد کنند ولی نمیدانند از کجا. بین همه دوستان پزشک مهندس کارشناس در حوزه های مختلفف دبیرستانی بودند و همه دوستان از کتاب تعریف کردند. ممنون استاد عزیزم

سلام خسته نباشید این کتاب سبک و روان برای همه اقشار، متن ها ساده و پر از نکته، کتاب مفهوم و بی ایراد بود. امیدوارم شاهد نوشتن کتاب هایی با بیان ساده از استاد وکیلی باشیم. با تشکر

سلام وقت بخیر میخواستم نظرم را راجع به کتاب خاص باش آقایان رضازاده و وکیلی بگم. این کتاب خیلی واضح و روشن مشخص می کنه که قواعد تغییر کرده و اگر در دنیای امروز در حرفه ای متخصص نشوی لاجرم به دستش هم نمیاری. برای قشر متوسط که 80 ، 90 درصد افراد جامعه را تشکیل می دهند متخصص شدن در یک چیز واجب است. حتی اگر بستن یک پیچ باشد. از محتوا و روانی قلم اساتید سپاسگزارم.

retina-logo